Username:    Password:    Remember me  
Chatbox (all posts)

bullet UnI on Saturday 01 April 2017 - 14:29:56
Kallid foorumlased!Kuna keegi teine moderaator ja adminn ei julgend seda välja öelda,siis teen seda ise.Meie foorum suletakse igaveseks.Kahju,aga pole midagi teha.Tõmmake ja laadige üles,mis veel saate. UnI.
bullet Viin on Friday 10 February 2017 - 20:17:23
Palju, palju õnne sünnipävaks, Ülar!
bullet UnI on Friday 10 February 2017 - 17:37:26
Palju õnne ylar22
bullet mixxer on Tuesday 03 January 2017 - 05:40:10
HUA!
bullet Martin ツ on Sunday 01 January 2017 - 19:30:45
Head uut aastat :)
bullet mürgeldaja on Sunday 01 January 2017 - 19:28:20
Hääd uut aastat
bullet kallly on Sunday 01 January 2017 - 03:23:39
Head Uut Aastat!!! :)
bullet UnI on Saturday 31 December 2016 - 22:12:59
Head uut aastat!
bullet kallly on Saturday 31 December 2016 - 13:36:35
Muusika rohket aastavhetust!!! =)
bullet Kevin on Saturday 24 December 2016 - 11:03:02
Häid Jõule ! :)
bullet c20xe on Friday 23 December 2016 - 10:25:28
Kauneid Jõule ! :)
bullet Kevin on Saturday 15 October 2016 - 20:10:01
Jeii.. Kallly on Amnezia hitte ülesse laadinud. Kuramus nii kaua ootasin uut plaati :)
bullet mürgeldaja on Saturday 01 October 2016 - 18:25:26
head oktoobri algust..
bullet UnI on Friday 16 September 2016 - 19:44:03
Kaimo Õnne sünnipäevaks ja ka edu ikka läänerindel..
bullet Viin on Friday 24 June 2016 - 15:19:58
Meie hulgast on lahkunud kauaaegne m4l foorumlane stardollar. Mälestus temast jääb alati meiega :(
bullet Kevin on Wednesday 22 June 2016 - 22:21:29
Hüva Jaani M4L rahvas :)!
bullet c20xe on Monday 20 June 2016 - 09:24:29
Ilusat saabuvaid jaane foorumlastele !
bullet mürgeldaja on Saturday 05 March 2016 - 19:49:47
head kevade algust
bullet Marek™ on Friday 01 January 2016 - 09:59:56
Lahedat uut aastat !!!
bullet UnI on Thursday 31 December 2015 - 22:36:37
Head uut aastat kõigile!!!
bullet kallly on Thursday 31 December 2015 - 19:52:01
Muusikarikast Aastavahetust!!!
bullet zero on Friday 02 October 2015 - 09:40:20
tegin ühe mixi, hetkel saate siit kuulata, varsti laen üles ka;) siin
bullet Viin on Friday 17 July 2015 - 18:41:37
Kuna ma siin väga tihti ei käi, siis sooviks palju õnne ja jõudu homsele sünnipäevalapsele Alexile, kes on väga tubli m4l foorumi liige!
bullet NilS on Thursday 25 June 2015 - 10:58:03
wohoo
bullet mürgeldaja on Wednesday 24 June 2015 - 07:05:13
hääd paranemist
bullet drussardy on Tuesday 23 June 2015 - 07:58:01
Head Jaanipäeva kõigile ka minu poolt!
bullet Viin on Monday 22 June 2015 - 21:29:08
Kaunist Jaanipäeva kõigile!
bullet mürgeldaja on Saturday 11 April 2015 - 13:53:06
Ilusat kevadist ilma kõigile
bullet Viin on Saturday 07 March 2015 - 19:47:48
Palju õnne sünnipäevaks music4life!!!!
bullet Marek™ on Tuesday 24 February 2015 - 08:11:44
Head Vabariigi Aastapäeva!
Go to page   <<        >>  
 

 

Online
Guests: 1, Members: 0 ...

most ever online: 72
(Members: 0, Guests: 72) on 18 Mar : 22:46

Members: 793
Newest member: Raudmees
Chatbox

Viin
10 Feb : 16:25
Õnnitlused muusikafoorumi loojale, ylar22-le, sünnipäeva puhul!

mürgeldaja
01 Jan : 10:03
muusikarohket uut aastat

mürgeldaja
31 Dec : 15:02
uute lugude ja väärt vanade lugude aasta lõppu

kallly
31 Dec : 14:44
Muusika rohket aastavahetust!!!


Matu:)
25 Dec : 08:55
Ilusat jõuluaega kõigile. Uuel aastal panen ka kindlasti õla alla foorumi säilimisele

kallly
24 Dec : 19:58
Ilusat Jõuluaega!!! =)

Kalamehed™
23 Dec : 23:58
KAUNEID PÜHI!!!

mürgeldaja
27 Oct : 10:10
ja ongi esimene lumi maas

mürgeldaja
02 Sep : 17:50
kaunist septembri ja uue kooliaasta algust

Kalamehed™
14 Jul : 21:28
R.I.P. drussardy

Lisa lemmikutesse!


 
Sünnipäevad:
Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi!
Alvar
svetsky


Järgmised sünnipäevalapsed:
23/03 Raudsepp
24/03 Beyondelle
26/03 Mario
Lingid
Last seen
Welcome
Username:

Password:


Remember me

[ ]
-email-